Kariéra

Zdravotný laborant

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Pracovné miesta sú toho času obsadené.
Ponúkaný plat (brutto): dohodou
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: dohodou
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vykonávanie laboratórnych vyšetrení podľa štandardných analytických metód,

- prijímanie a preberanie vzoriek biologikého materiálu,

- obsluhovanie diagnostických prístrojov laboratórneho pracoviska,

- vyhodnocovanie výsledkov, zisťovanie zmien za fyziologických a patologických podmienok,

- pripravovanie zdravotnej dokumentácie k výsledkom vyšetrení.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredná zdravotná škola, odbor zdravotný laborant

Vysokoškolské II., III. stupňa

Zameranie odbor Klinická biochémia, hematológia a transfúziológia
Požadovaná prax

Práca v laboratóriu klinickej biochémie minimálne 3 roky

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba: RNDr. Daniela Račková
Tel.: 0948 235 593
E-mail: POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS